Apie projektą

Apie projektą

Svajojate apie verslą, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Turite puikią idėją, bet kol kas baimė didesnė nei ryžtas pradėti? O gal jau pradėjote, bet vis susiduriate su dvejonėmis, klausimu – kas toliau? Sveiki, mes tam, kad jums padėtume!

„Verslas iš arti“ – tai edukacinis video projektas. Čia verslo kūrimo ir vystymo paslaptimis dalijasi patyrę ekspertai bei verslo kūrimo kelią jau nuėję ir vis dar juo sėkmingai einantys verslininkai. Visos pristatomos istorijos – tiesiai iš pirmų lūpų. Jokios teorijos, tik praktikos patikrintos įžvalgos. Buriame verslią bendruomenę tikėdami, kad tai geriausias būdas atsakyti į visiems rūpimus klausimus, užmegzti pažintis, pasisemti patirties ir įkvėpimo. Dažnai verslui skirti mokymai kainuoja dideles sumas, o mes esame įsitikinę, kad kokybiškomis bei vertingomis žiniomis galima dalintis ir gera valia.

Projekto pagrindas – tai 4 temos, kurios tam tikra prasme yra ir naujo verslo pamatai – svarbios ir neišvengiamos, todėl keliančios daugiausiai klausimų:

Žmonės

Viskas, kas susiję su personalu – nuo to, kaip atsirinkti savo svajonių komandą, kokia turėtų būti vidinės komunikacijos strategija ir kaip sukurti gerą vidinį klimatą, iki vadovo vaidmens apibrėžimo ir produktyvaus darbo organizavimo. Šią temą pildome vadovaudamiesi mintimi, kad įmonė – visų pirma yra žmonės, tad dėmesys šiai temai ypač svarbus.

Finansiniai ir technologiniai sprendimai

Ši dalis neišvengiama versle – ar kuriate elektroninę parduotuvę, ar atidarote restoraną – reikės priimti tam tikrus sprendimus: kaip jūsų klientai atsiskaitys už paslaugas ar prekes, kaip tinkamai sukurti interneto svetainę ar elektroninę parduotuvę, nuspręsti kokia bus klientų informavimo sistema ir pan. Mūsų tikslas suteikti žinių, kurios įgalintu priimti sprendimus, kurie ne tik palengvins verslo procesus, bet ir juos padarys efektyvesnius.

Verslas ir plėtra

Čia išduosime pagrindinius verslo valdymo burtažodžius – tuos, kurie padės į verslą žiūrėti plačiau, objektyviau, įžvelgti ateities perspektyvas. Suprasdami, kad daugelis šiandieninių verslininkų neapsiriboja tik Lietuvos ribomis, skirsime dėmesio ir plėtros užsienyje niuansams – nuo to, kaip bendrauti su tam tikų šalių atstovais, iki to, kaip pasiruošti plėtrai užsienyje.

Sėkmės istorijos

Ši dalis visiems įdomiausia! Niekam nebuvo lengva – net ir šiandien patiems sėkmingiausiems pradžia nepagailėjo iššūkių ir sunkių akimirkų, kai atrodo, viską mesi ir niekada neatsigręši atgal. Bet stiprūs ir tikintys atsigręžia ir džiaugiasi puikiais rezultatais. Šią temą skiriame įkvėpimui!

Kviečiame prisijungti kiekvieną – pradedantį, turintį klausimų, norintį pasidalinti savo istorija. Kuo mūsų daugiau, tuo bendruomenė stipresnė, tuo projektas prasmingesnis. Laiškų, pasiūlymų, istorijų laukiame el. paštu projektai@paysera.lt

Linkime naudingo laiko. O dar labiau – drąsos ir ryžto įgyvendinti savo verslo idėją. Kaip sako gyvenimo treneris Michael Buckley: „Vienintelė bloga idėja yra ta, kuri niekada nebuvo išbandyta“. Taigi, kada, jeigu ne dabar?!