Finansiniai ir technologiniai sprendimai

SPRENDIMAI

Finansiniai ir technologiniai sprendimai versle yra neišvengiami – ar kuriate elektroninę parduotuvę, ar atidarote restoraną – jums reikės atsakyti į tam tikrus klausimus: kaip jūsų klientai atsiskaitys už paslaugas ar prekes, kaip atrodys jūsų interneto svetainė, kaip informuosite savo klientus ir dar daug kitų. Šioje temoje dalinamės įžvalgomis, kurių tikslas – tiek palengvinti pačių sprendimų priėmimą, tiek užtikrinti, kad jie verslo procesus padarytų kuo efektyvesnius.

                                                                                                                  Kaip pasirinkti banką savo verslui?

Finansinio partnerio pasirinkimas gali atrodyti paprastas sprendimas. Tačiau neskubėkite. „Paysera“ produktų vadovas

 Ramūnas Čižas pasakoja, į ką reikia atkreipti dėmesį norint teisingai pasirinkti.

Ramūnas Čižas – produkto vadovas 

                          Kaip pasirinkti bilietų platintoją?

Kaip rodo „Careercast“ atliktas tyrimas, renginių organizatorius – viena daugiausiai streso keliančių profesijų. Pamėginkite įsivaizduoti, kiek streso sumažintų tinkamas bilietų platinimo partneris? Tai lengviau padarysite išgirdę produkto vadovo Imanto Petrošiaus įžvalgas.

                         Imantas Petrošius – produkto vadovas

                  Kaip sukurti patogią internetinę svetainę?

Nors šiais laikais interneto svetainės poreikį atstoja paskyra socialiniame tinkle „Facebook“, svetainių kiekiai nemažėja, o reikalavimai jų funkcionalumui ir patogumui keliami ypač aukšti. Jums jau pažįstamas Imantas Petrošius dalijasi įžvalgomis, kokie interneto svetainės niuansai gali padėti laimėti didelę konkurencinę kovą.

    Imantas Petrošius – produkto vadovas

  Kaip sutaupyti vykdant tarptautinius pervedimus

Tarptautiniai pervedimai – viena brangiausių paslaugų. Tačiau net ir čia galima sutaupyti. „Paysera“ produkto vadovas Antanas įvardija 4 žingsnius, kurių laikydamiesi būtent tai ir padarysite.
 
               
Antanas Muliuonis – produkto vadovas

  Internetinės svetainės kūrimo standartai

UX ir UI skamba kaip slapti ir sudėtingi kodai? Pristatome „Paysera“ produktų skyriaus vadovą Tomą Liubertą – jis šiuos kelių raidžių junginius išvers į paprastą kalbą ir padės suprasti, kad jie tėra šiuolaikinės interneto svetainės stan

Tomas Liubertas – produktų skyriaus vadovas