Finansiniai ir technologiniai sprendimai

SPRENDIMAI

Finansiniai ir technologiniai sprendimai versle yra neišvengiami – ar kuriate elektroninę parduotuvę, ar atidarote restoraną – jums reikės atsakyti į tam tikrus klausimus: kaip jūsų klientai atsiskaitys už paslaugas ar prekes, kaip atrodys jūsų interneto svetainė, kaip informuosite savo klientus ir dar daug kitų. Šioje temoje dalinamės įžvalgomis, kurių tikslas – tiek palengvinti pačių sprendimų priėmimą, tiek užtikrinti, kad jie verslo procesus padarytų kuo efektyvesnius.

                          Kaip pasirinkti bilietų platintoją?

Kaip rodo „Careercast“ atliktas tyrimas, renginių organizatorius – viena daugiausiai streso keliančių profesijų. Pamėginkite įsivaizduoti, kiek streso sumažintų tinkamas bilietų platinimo partneris? Tai lengviau padarysite išgirdę produkto vadovo Imanto Petrošiaus įžvalgas.

                         Imantas Petrošius – produkto vadovas

                  Kaip sukurti patogią internetinę svetainę?

Nors šiais laikais interneto svetainės poreikį atstoja paskyra socialiniame tinkle „Facebook“, svetainių kiekiai nemažėja, o reikalavimai jų funkcionalumui ir patogumui keliami ypač aukšti. Jums jau pažįstamas Imantas Petrošius dalijasi įžvalgomis, kokie interneto svetainės niuansai gali padėti laimėti didelę konkurencinę kovą.

                         Imantas Petrošius – produkto vadovas

  Kaip sutaupyti vykdant tarptautinius pervedimus

Tarptautiniai pervedimai – viena brangiausių paslaugų. Tačiau net ir čia galima sutaupyti. „Paysera“ produkto vadovas Antanas įvardija 4 žingsnius, kurių laikydamiesi būtent tai ir padarysite.
 
               Antanas Muliuonis – produkto vadovas

  Internetinės svetainės kūrimo standartai

UX ir UI skamba kaip slapti ir sudėtingi kodai? Pristatome „Paysera“ produktų skyriaus vadovą Tomą Liubertą – jis šiuos kelių raidžių junginius išvers į paprastą kalbą ir padės suprasti, kad jie tėra šiuolaikinės interneto svetainės standartai.

 
        Tomas Liubertas – produktų skyriaus vadovas