Straipsniai

Straipsniai

Žinių nebus per daug! Video temas paraleliai pildome ir straipsniais. Juose gilinamės į ekspertų paliestas temas, kad apie kiekvieną jų sužinotumėte kuo daugiau.

Startuoja projektas ,,Verslas iš arti“

Verslo pradžia reiškia ne tik žingsnį į nepriklausomybę, bet ir daugybę įsipareigojimų bei naujų įgūdžių formavimą – teisės, finansų, rinkodaros, komandos formavimo srityse.

Įmonės variklis – komanda

Žmonės – efektyviausias įmonės augimo resursas. Todėl viena pagrindinių verslo įkūrėjo – vadovo užduočių ir iššūkių yra sutelkti motyvuotą kolektyvą. Į kokius pagrindinius principus atsižvelgti?

Kaip pranokti konkurentus?

Jei nesate pasiruošę papasakoti apie savo produktą ar paslaugą visuomenei – tikėtis sėkmės naivu. Vien investicijų, laiko ir idėjų nepakaks. Prireiks ir strategijos, kaip pasiekti potencialių klientų auditoriją.

Organizuojate renginį? Štai ką privalote žinoti

Renginio planavimas gali tapti maloniu ir sklandžiu procesu, jei žinosime kelias pagrindines taisykles. Į kokius svarbiausius dalykus pataria atkreipti dėmesį patyrę renginių organizatoriai?

Elektroninio verslo era – griauname mitus!

Neseniai Amerikoje buvo paskelbta, kad net 5000 fizinių parduotuvių traukiasi iš rinkos. Prognozuojama, kad 2020-aisiais daugiau nei pusė pirkimų bus atliekami internetu!

,,Verslas iš arti“ – naujas būdas pasisemti žinių

Savo sėkmės istorijomis projekte jau pasidalino ,,Pušku pušku“, ,,Smells Like Spells“, ,,Naive“ įkūrėjai, projekto partneriais tapo ,,Versli Lietuva“. Organizatoriai nežada sustoti – netrukus pristatys dar kelias video...

5 komunikacijos klaidos, kurias daro vadovai

,,Forbes“ paskelbtame straipsnyje pristatytas ,,Quantum Workplace“ 2018 m. atliktas tyrimas parodė, kad vadovai pernelyg mažai dėmesio skiria vidinei komunikacijai.

5 klausimai apie verslo plėtrą užsienyje

2016 m. bendrovės „Grant Thornton Rimess“ pristatytas tyrimas atskleidė, kad apie 50 proc. Lietuvos verslininkų planuoja plėstis arba jau vykdo veiklą užsienyje.

Verslas iš arti

Dizainerės Aidos Kapočiūtės verslo iššūkiai

Karjerą pradėjusi 16-ikos, vestuvinių suknelių kūrėja Aida Kapočiūtė
šiandien džiaugiasi sėkme, kasmet pristatomomis naujomis kolekcijomis ir būriu klienčių.

Verslo finansavimas.
3 sėkmės faktoriai

Verslo paskolą nėra taip lengva gauti. Kas lemia finansavimo sėkmę ir kokius kriterijus turėtų atitikti kiekvienas verslas, siekiantis kredito?

Networking. Išsinešk ne tik šūsnį vizitinių

Visų networking dalyvaujančių tikslas – užmegzti naudingų pažinčių. Tačiau tikrasis rezultatas pasimato daug vėliau. Koks jis turėtų būti?

Verslo pradzia

5 svarbiausi klausimai. Verslo pradžia

Specialistai, dirbantys su pradedančiaisiais verslininkais visoje Lietuvoje, skuba į pagalbą – atsako į 5 jiems dažniausiai užduodamus klausimus.