Temos

Viskas, kas susiję su personalu – nuo to, kaip atsirinkti savo svajonių komandą, kokia turėtų būti vidinės komunikacijos strategija ir kaip sukurti gerą vidinį klimatą, iki vadovo vaidmens apibrėžimo ir produktyvaus darbo organizavimo. Šią temą pildome vadovaudamiesi mintimi, kad įmonė – visų pirma yra žmonės, tad dėmesys šiai temai ypač svarbus.
Ši dalis neišvengiama versle – ar kuriate elektroninę parduotuvę, ar atidarote restoraną – reikės priimti tam tikrus sprendimus: kaip jūsų klientai atsiskaitys už paslaugas ar prekes, kaip tinkamai sukurti interneto svetainę ar elektroninę parduotuvę, nuspręsti kokia bus klientų informavimo sistema ir pan. Mūsų tikslas suteikti žinių, kurios įgalintu priimti sprendimus, kurie ne tik palengvins verslo procesus, bet ir juos padarys efektyvesnius.
Čia išduosime pagrindinius verslo valdymo burtažodžius – tuos, kurie padės į verslą žiūrėti plačiau, objektyviau, įžvelgti ateities perspektyvas. Suprasdami, kad daugelis šiandieninių verslininkų neapsiriboja tik Lietuvos ribomis, skirsime dėmesio ir plėtros užsienyje niuansams – nuo to, kaip bendrauti su tam tikų šalių atstovais, iki to, kaip pasiruošti plėtrai užsienyje.
Ši dalis visiems įdomiausia! Niekam nebuvo lengva – net ir šiandien patiems sėkmingiausiems pradžia nepagailėjo iššūkių ir sunkių akimirkų, kai atrodo, viską mesi ir niekada neatsigręši atgal. Bet stiprūs ir tikintys atsigręžia ir džiaugiasi puikiais rezultatais. Šią temą skiriame įkvėpimui!