Bendruomenė

Bendruomenė

Ryšiai ir dalijimasis informacija versle yra neįkainojama galimybė. Bendrų diskusijų metu gimsta unikalios idėjos, pasisemiama įkvėpimo ir patirties, o kartais atrandami partneriai ir klientai, kurie padeda žengti pirmuosius verslo žingsnius, užtikrina itin svarbią rekomendaciją plėtrai užsienyje.

Projektas „Verslas iš arti“ būtent apie tai – apie verslios bendruomenės būrimą, siekiant kelti visiems rūpimas klausimus, skatinti diskusiją ir tarpusavio ryšio puoselėjimą. Jeigu atrodo, kad ši bendruomenė skirta tik rimtiems verslininkams, kurių metinės apyvartos siekia šešiaženkles sumas, patikiname – tikrai ne. Kviečiame prisijungti kiekvieną – pradedantį, turintį klausimų, norintį pasidalinti savo istorija.

Turime viziją, kad ilgainiui šis projektas išaugs į kontaktų dalijimosi platformą, kurioje bus gausu virtualių diskusijų, kurios virs ir į realius susitikimus, renginius.

 

 

Prie bendruomenės prisijungti galite jums patogiausiu būdu – rašykite laiškus, sekite projektą Facebook paskyroje, komentuokite ir kelkite jums aktualius klausimus, prenumeruokite naujienlaiškį. Kuo mūsų daugiau, tuo bendruomenė stipresnė, o projektas prasmingesnis!

Laiškų, pasiūlymų, istorijų laukiame el. paštu projektai@paysera.lt

Naujienlaiškius galite užsiprenumeruoti čia: