Žmonės

ŽMONĖS

Įmonė visų pirma yra žmonės, tad dėmesys šiai temai ypač svarbus. Šioje temoje dalinamės įžvalgomis apie įmonės žmones – personalą. Temų spektras platus: nuo to, kaip atsirinkti savo svajonių komandą, puoselėti gerą vidinį klimatą ar teisingai komunikuoti, iki vadovo vaidmens apibrėžimo ir produktyvaus darbo organizavimo. Kiekviena tema skirtinga, bet labai svarbi.

                           Kokia turi būti pirmoji įmonės komanda?

Ar jūsų pirmieji darbuotojai yra „universalūs kariai“, kurie nepasimeta nestandartinėse situacijose ir gali atlikti įvairiausias užduotis? Jei tokių darbuotojų turite, greičiausiai suprantate, jog jie yra labai vertinga organizacijos dalis. „Paysera“ generalinis direktorius dalijasi patarimais, kaip suburti svajonių komandą.

                      Vytenis Morkūnas – Paysera generalinis direktorius

Kaip atrinkti geriausius darbuotojus?

Turbūt pritarsite minčiai, kad personalo vadybininko įgūdžiai iš dalies lemia verslo sėkmę? Vos per kelis pokalbius jam tenka įvertinti kandidatą bei nuspręsti, ar su šiuo žmogumi įmonei pakeliui. „Paysera“ personalo vadybininkė Indrė Andriulevičiūtė atskleidžia, į ką reikėtų atkreipti dėmesį darbo pokalbio metu.

Indrė Andriulevičiūtė  Personalo vadybininkė
                            Kaip motyvuoti darbuotojus?
 

Jau tapo įprasta girdėti, kad ieškant efektyviausių darbuotojų motyvacijos būdų, negalima apsiriboti vien piniginėmis dovanomis ir kelionių pasiūlymais. Tai patvirtina ir „Paysera“ mokymų vadovas Kšištof Zmitrovič. Jis siūlo penkių žingsnių komandos motyvavimo įrankį, kuris padės lengviau užkurti savo komandos motyvaciją.

                           Kšištof Zmitrovič – mokymų vadovas
                          5 didžiausios vadovų klaidos
 

Vadovas – tai lyderis, turintis ne tik vesti pirmyn, bet ir teisingai komunikuoti. Nors daugelis vadovų tą daro puikiai, visgi klaidų pasitaiko net ir geriausiems. „Paysera“ mokymų vadovas Kšištof Zmitrovič įvardija 5 dažniausias vadovų komunikacijos su darbuotojais klaidas ir atskleidžia, kaip jų išvengti.

                          Kšištof Zmitrovič – mokymų vadovas